Spring Roll

Restauracja Azjatycka

Restauracja Spring Roll

Zapraszamy w niezwykłą podróż kulinarną do odległych zakątków Dalekiego Wschodu. Nasza restauracja, mieszcząca się w centrum Warszawy to miejsce pełne intensywnych smaków, zapachów i kolorów kuchni azjatyckiej, z naciskiem na autentyczne dania wietnamskie. Jest ciekawym miejscem dla miłośników kuchni orientalnej.

Menu naszej restauracji nieustannie zachwyca wyrafinowanymi połączeniami smaków, które powstają dzięki najwyższej jakości składnikom, świeżym warzywom i autentycznym recepturom. Różnorodność potraw i tradycyjny sposób ich podania, zachęca do wspólnego ucztowania, zgodnie z azjatycką etykietą kulinarną.

Restauracja azjatycka, wietnamska Spring Roll

W naszej restauracji znajdujecie specjały zarówno z północy jak i z południa Wietnamu. Autentyczny i oryginalny sposób podania zbliżają gościom do klimatu Wietnamu

Kuchnia azjatycka i wietnamska Warszawa Centrum - Spring Roll
Kuchnia azjatycka i wietnamska Warszawa Centrum - Spring Roll

Specjalnością naszej restauracji, tak jak jej nazwa to springroll – kompzycja świeżych warzyw i dobranych składników, zwjana w delikatny papier ryżowy.

Kuchnia azjatycka i wietnamska Warszawa Centrum - Spring Roll
Kuchnia azjatycka i wietnamska Warszawa Centrum - Spring Roll

NOWOŚĆ poznaj smaki dań azjatyckich. Różnorodność i świeże, starannie dobrane składniki trawią w gust każdego Klienta. Zapraszamy!

Kuchnia azjatycka, wietnamska Warszawa

Wyróżnikiem naszej restauracji jest możliwość aktywnego uczestnictwa w tworzeniu dań. Jednym z nich jest Gorący Kociołek, który przyrządzamy samodzielnie, decydując o wzajemnym doborze składników, odpowiednim przyprawieniu i czasie gotowania. Każdy kociołek jest zatem wyjątkowy, tak jak i spotkanie przy nim. 

Kameralna atmosfera restauracji oraz oryginalny azjatycki wystrój, harmonijnie dopełniają bogatą kartę dań, gwarantując, że każda wizyta w Spring Roll staje się niepowtarzalnym doświadczeniem kulinarnym, pozwalającym zapoznać się z niezwykłą, orientalną kulturą dalekiego wschodu. Profesjonalna obsługa odkrywa przed gośćmi tajemnice autentycznej kuchni Wietnamskiej.

Kuchnia azjatycka, wietnamska Warszawa

Restauracja Spring Roll

Mają Państwo apetyt na przysmaki kuchni azjatyckiej? A może kuchnia wietnamska jest dla Państwa zagadką i chętnie spróbowaliby Państwo nowych w Państwa menu potraw? Spring Roll w Warszawie to idealne miejsce na spotkania w gronie rodziny, przyjaciół czy partnerów biznesowych – zapewniamy, że w naszej restauracji azjatyckiej każdy odnajdzie smaki, których poszukiwał od dawna i do których będzie chciał wrócić w przyszłości.

Spring Roll


ul. Szpitalna 3, Środmieście, Warszawa

Godziny otwarcia


Poniedziałek-czwartek: 11:00-22:00

Piątek: 11:00-23:00

Sobota: 12:00-23:00

Niedziela: 12:00-22:00